Nasıl Bir Başlangıç?

“Yeni yıla nasıl girersek gerçekten de o şekilde devam eder mi?”

30 yaşıma geldim… Sadece geçen seneye nasıl girdiğimi hatırlıyorum desem inanır mısınız? Ağrı Doğubeyazıt’ta Askeri Gazino’da bölük arkadaşlarımla pasta kesmiş, hızlı hızlı yemiş ve hemen koğuşuma gidip uyumaya gitmiştim… Öncekileri sorsanız gerçekten hatırlamıyorum. Zaten pek de önemli değil benim için.

IMG_0672

Bu yılbaşı ne yaptığımı söylersem sanırım kafa bulursunuz benimle. Minik sinir krizleriyle yatağımda girdim yeni yıla… O kadar çok merak ediyorum ki 2015 acaba sinir krizleriyle mi geçip gidecek? Hiç sanmıyorum. Ama 2015’e çok keyifli girdiğim de söylenemez bu doğrultuda.

Hayatım boyunca enteresan olaylar yaşadığım dönemlerim her zaman olmuştur. Bu aralar da böyle bir dönemin içine girdim. Hem de ne enteresan? Detayları anlatmak niyetinde değilim ama olumlu olduğu kadar olumsuz etkilendiğim zamanlar, şu an git gel şeklinde es payı vermeden işlemeye devam ediyor. Gerçi bitirici vuruş bugün gerçekleşti ama benim üzerimdeki etkisi daha ne kadar devam eder şu an kestiremiyorum.

Bu arada aylardır hevesle kendime koyduğum hedefi neredeyse tamamlamak üzereyim. Vespa hayalim belki de bu bir kaç ay içinde gerçek olacak. Şu an havalar o kadar kötü gidiyor ki, aceleci davranmak istemiyorum. Ama bu yazın tadını çok farklı çıkaracağım.

Vazgeçilmezim olan iPod Classic’im moralimi belirli bir ritimde tutan en güzel şeyim diyebilirim. Mutlu olunca, hüzünlenince, duygusala bağlayınca binlerce şarkı içinden ruh halime uygun bir parça açıp keyfimi yerine getirmeyi iyi biliyor. Bu arada U2 solisti Bono’ya tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum; “With or without you” parçasını mükemmel bir şekilde yorumladığı için. A unutmadan bu parçayı bana tanıdan Cora’ya da çok çok teşekkür etmek istiyorum. Şu an İsviçre’de. Umarım keyfi yerindedir… Kocaman sevgiler yolluyorum ona da. Özledik seni Cora! Run Cora!

2015 yılı benim için kesinlikle bir önceki yıllardan çok çok farklı olmayacak ama onlardan biraz daha güzel olacak. Şu yaşıma kadar yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım ve duymamaya da devam edeceğim. Çünkü;

Benim hayatım, benim kararlarım…

Sevgilerle…

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close