Kadınların Kalbini Çalmak

Bir insan hiç bilmediği bir konu üzerine yazı yazmak ister mi? Ben istiyorum… İnsanoğlu’nun asırlardır çözemediği en derin mevzulardan biri olan kadınları anlamak benim de her zaman ilgimi çeken konulardan biri olmuştur.

Kadınlar erkeklerden ne ister? Bir kadını mutlu etmek veya onun kalbine sahip olmak için bir erkeğin neler yapması gerekir… Her kadın aynı mıdır? Ya da her kadın erkeklerden aynı şeyleri mi ister? Bu sorular çoğaldıkça çoğalır ama cevapları bir türlü tutarlılık göstermez.

Bu konu hakkında dünyada yüzlerce kitap yazılmıştır. Ben hiç birini okumuş değilim. Belki de bu yüzden yukarıdaki soruların cevaplarını bilemiyorum. İşin enteresan bir yanı da her ne kadar tecrübe kazanıyor olsak da farklı kadınların farklı isteklerinin olması. Yani ne kadar çok kadınla beraber olursanız olun bir sonraki çok daha farklı bir şey istiyor olacaktır sizden. Buna eminim.

Benim ise en çok merak ettiğim şey bir kadının kalbini nasıl çalabilirsin? Bunu başarabilmenin bir tekniği var mıdır? Eski ilişkilerime baktığım zaman %75’i bana hep HAYIR derdi ve ben inadımla onları bezdirerek sonunda ikna ederdim.

Bu tekniğin her zaman işe yaramadığını da zamanla öğrendim. İnat ve ısrar her kadında etkili olmuyor. Ben çok pahalı hediyeler seven, gösteriş meraklısı bir kadınla hiç beraber olmadığım için o kategoriyi sorgulamıyorum bile. Merakım mütevazi kadınların kalbini basit ve etkili yöntemlerle nasıl çalabilirsin?

Bu saatten sonra kimsenin kalbini çalacak değilim ama durup dururken aklıma nedense bu geldi. Neden ben bir Casanova olamadım? Belki de başta da belirttiğim gibi uğraşmadım. Belki de bu yüzden bu konuda tecrübelerim çok yetersiz. Sonuç her ne olursa olsun en kısa zaman diliminde bir kitapçıya gideceğim ve kadınların kalbini çalma yöntemleri hakkında yazılmış kitaplara göz gezdireceğim. Bakalım bu zamana kadar nerelerde yanlış nerelerde doğru yapmışız öğrenelim.

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close