Sıfıra Doğru Yol Alır…

“Hayatınızdaki insanları nasıl değerlendirirsiniz? Ya da daha açık bir şekilde söylemek gerekirse; onları nasıl hayatınızdan çıkarırsınız? Bir an da mı? Yoksa belirli bir tahammül sınırını aştıktan sonra mı..? 

Rüyamı henüz tam olarak tanımadığım bir zamanda…

(Hiç belli etmem; aslında puan kaybetmiştir o benim için… Fakat o bunun farkında bile varamaz. Yavaş yavaş sıfıra doğru yol alır.) Bu hiç doğru bir tavır değil ama (A). Bunu bilmeni isterim. Karşındakine her zaman dürüst olmalısın. (Biliyorum Onur. Bu hiç doğru değil… Ama ben böyleyim.) Umarım ben puan kaybettiğimde dürüst bir şekilde bana bunu söylersin. (Tabi söylerim Onur…) Peki sana inanıyorum. Ama yine de böyle olma.

“Evet henüz onu tam olarak tanımıyordum… Evet nasıl bir rüya yaşayacağımı bilmiyordum… Ama inanıyordum. Her cümlesine, her kelimesine, o kelimelerin içindeki her harfe…”

Bir rüya gördüm gerçekten de öte. Kalbin en derinlerinde.


Sevgilerle…
“Onur SUSAN”

Sıfıra Doğru Yol Alır…” için 10 yorum

  1. İnsanın önemsediği birilerini hayatından çıkarması zor…İkili ilişkilerde değerlindirirken önce empati sonra nicelik değil nitelik en önemlisi güven…defalarca güven yerle yeksan edilmişse hayatımın hiç bir yerinde yeri olamaz böyle birinin… Uzatmadan ilerde keşke diyeceğime yaşamımdan çıkarır “iyi ki” derim….

    Beğen

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s