Hafızamda Kalan – 38

Bir hafta boyunca yaşadığım en ilginç anı veya olayları burada her hafta düzenli olarak sizlerle paylaşacağım… Umarım sizin için de, benim için olduğu kadar ilginç ve keyifli olur.

IMG_5786
Keyif verici uzun bir yürüyüş sonrasında fotoğraf çekmeden olmazdı…

Bu hafta hafızamda kalanlar hakkında şöyle bir özet geçelim…

Cuma akşamını Efe hocamızın evinde geçirdik… Utku ile beraber Efe hocamızı ziyaret ettik ve müzik film derken eğlenceli ve bol abur cuburlu bir akşamı geride bıraktık. Tabi bu arada Utku’nun yaptığı yemeklerin de ne kadar lezzetli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim… Aslında bu buluşmamızın sebebi ertesi gün Boğaz’a temiz hava almaya gidecek olmamızdı. C.tesi sabahı erken saatlerde uyanıp güzelce hazırlanıp kahvaltımızı yaptıktan sonra Boğazın yolunu tuttuk. Hava inanılmaz güzeldi ve İstanbul’da kimsecikler yoktu. Yollar bomboş, sahil sakin ve mükemmel bir deniz bizi bekliyordu. Plankton’lara teşekkür etmeden de geçmeyeceğim bu arada. Denizin rengini bir başka güzel yapmışlar şu dönemde. Upuzun ve saatler süren yürüyüş keyfinden sonra kısa ve keyifli molalar da verip 4-5 saatlik bir serüvenin sonunda evlerimize döndük.

Doğrusu bu haftanın en güzel hatırası bu oldu diyebilirim. Bol sporlu, bol yürüyüşlü ve bol sohbetli güzel bir hafta… Sporun hayatıma kattığı pozitif şeyleri yazmaya kalksam eminim uzun bir makale çıkar bu sayfalarda. Ancak ben yine de tekrar hatırlatmak istiyorum; spor yapın. Nasıl ve nerede olursa olsun egzersiz yapmayı hayatınızdan asla eksik etmeyin…

Sevgilerle.

“Onur SUSAN”

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close