Kısa Kısa

Twitter’da gezerken gözüme çarpan çok etkileyici bir reklam gördüm… Bunun hakkında çok fazla açıklama yapma gereği duymuyorum ancak şunu belirtmeden de geçemeyeceğim. Sadece bir fotoğraf karesi çoğu zaman yüzlerce kelimenin yerine geçebiliyor. Güzel bir reklam çalışmasıyla Ford bunu bize çok güzel bir şekilde anlatıvermiş. Bu arada bu reklamın konma amacının ne olduğunu merak ediyorsanız hemen söyleyeyim; Suudi Arabistan’da artık kadınlar araç kullanabilecekler. Kulağa şaka gibi geliyor öyle değil mi? Maalesef gerçek.

27 Eylül tarihinde Playboy’un kurucusu Hugh Hefner hayata gözlerini yumdu… Bu konu hakkında aslında çok fazla şey söylemek istemiyorum ancak yıllardır aklımda olan ufak tefek düşünceler var. Bu adam nasıl oldu da böyle bir endüstrinin ortaya çıkmasına sebep oldu? Seviyeli, hayalleri süsleyen bir yaşamın temelini attı ve yıllarca tüm dünyanın imrenerek baktığı bir isim olarak ün saldı… Hugh öldüğünde aklıma gelen ilk soru; Cenneti zaten yıllarca burada görmüş olan biri acaba direkt Cehenneme’mi gidecek?

Age of Empires… Aslında bu 3 kelimeyi görür görmez hazır ola geçmekten başka yapacağımız bir şey olmamalı… İlk çıktığı günü hatırladığımda hala kalbim ritm bozukluğu yaşamaya devam ediyor. Ensemble Studios ve Microsot’a tekrar bu oyunu bizlere sunduğu için teşekkür etmek istiyorum. Age of Empires hakkındaki düşüncelerimi buradan daha detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz. Ancak benim burada kısaca değinmek istediğim bu oyunun 4. Serisinin fragmanının yayınlanmış olması. İştahımın nasıl kabardığını sizlere anlatamam. Benim en sevdiğim seri her zaman için 1 ve 2 olmuştur. Ayrıca mitoloji versiyonu da fena sayılmazdı. Üçüncü seri çok hoşuma gitmese de 4’ün duyurulması yine kalbimin hızlı ve düzensiz bir şekilde çarpmasına sebep oldu. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Uklama!

Sevgilerle…

“Onur SUSAN”

Kısa Kısa” için 2 yorum

  1. Steve Jobs & Hugh Hefner: iPhoneXXX

    Liked by 1 kişi

  2. 😂😂😂

    Beğen

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close