İstanbul Trafiği Eğlendiriyor

Keşke olay sadece otobüse binmekle kalsa… Berbat bir İstanbul trafiğinde otobüsün içinde nasıl keyifli vakit geçirebilirsiniz? Şimdi seçenekleri tek tek ortaya koyalım ve bakalım neler yapabiliriz neler yapamayız…

Eğer bindiğimiz otobüs çok doluysa ve trafik inanılmaz derecede ağır bir şekilde ilerliyorsa eğlenmek için yapabileceğiniz pek birşey yok aslında. Sakın fordçuluk yapayım demeyin o kalabalık otobüste linç edilebilirsiniz… Bunun dışında köşe kapmaca oynamaya çalışmak ya da akbil sevkiyatı gerçekleştirmek keyif verici olabilir. Ben köşe kapmaca oynamayı daha çok seviyorum.

Eğer otobüsümüz boşsa neler yapabiliriz bir düşünelim. Oturuyorsak iPhone’umuzu çıkarır kurcalar dururuz. Oyun oynarız, twit atarız, Facebook’da dolanırız vs vs… Ayaktaysak neler yaparız; insanları keseriz. Neler yapıyorlar ne konuşuyorlar çaktırmadan kulak misafiri oluruz. Bekarsak güzel bir kız gördüğümüzde otobüs aşkları yaşar dururuz.

Aslında otobüste trafiğin en yoğun olduğu zamanlarda yapabileceğimiz en güzel şey şekerleme yapmak. Hele bir de mesai sonuna denk gelen bir durumsa, ineceğimiz durağı kaçırmamız içten bile değil.

İşte İstanbul trafiğinde eğlenmek için bir kaç yöntem… Hayattan keyif almaya bakın ve stresten her zaman uzak durun.

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close