HAFIZAMDA KALAN

Yaşadığım en ilginç anı veya olayları burada düzenli olarak sizlerle paylaşacağım… Umarım sizin için de, benim için olduğu kadar ilginç ve keyifli olur.

Kendimizle ne kadar baş başa kalabiliyoruz yaşam denen şu döngünün içinde?

Bu sayfayı ilk olarak kafamda tasarlarken; yaşadığım, aklımda ya da hayatımda yer edinen, ilginç olayların özetinin yer alacağı bir sayfa olmasını istemiştim net olarak. Zaten adı üstünde Hafızamda Kalan…

Fakat bazı anlar vardır ki; hafızanızda kalsın istemezsiniz. Bırakın unutmak istemeyi, yaşamak dahi istemezsiniz; ama o anı yaşamışsınızdır bir kere… Hangimizin böyle anıları yok ki? Hangimizin unutmak istediği dakikaları yok ki?

Tekrar başa döneyim o zaman… Koca bir gün içerisinde kendinizle baş başa kaldığınızda neler düşünüyorsunuz? Aklınıza neler geliyor? Gözlerinizi ne kadar kapalı tutabiliyorsunuz?

Sizi bilmem ama; ben pek fazla kendimle baş başa kalmamaya çalışıyorum… Diyeceksiniz ki şimdi bana; hani Hafızanda ne kaldı, neyi yazacaksın buraya? Haklısınız da…

O zaman söyleyeyim size neydi Hafızamda Kalan;

25.03.2019


Sevgilerle…
“Onur SUSAN”

HAFIZAMDA KALAN” üzerine 55 yorum

  1. Aynen. Bir iki mağaza müdür şikayette bulunmuş. Markaları da öğrendik. Müdürleri gördüğümde hiç şaşırmadım. Sporu, öküzün trene baktığı gibi televizyona bakıp futbol izlemekten ibaret sanan embesil tipler.

   Beğen

  1. Sporun gerçek anlamını kavrayabilmesi için bu milletin önünde en az daha 10 sene var… Yeni nesil yavaş yavaş bilinçlenmeye başlıyor. Ancak burada da devreye ebeveynler giriyor. Onların tutumu çok ama çok önemli.

   Beğen

  1. Vallahi bebekliğim ve çocukluğum Yalan Rüzgarı ile birlikte Cesur ve Güzel’i izleyerek geçmişti. Hiç pişman değilim. 😂 Yine olsa yine izlerim babaannem ile beraber. 😁

   Beğen

 1. O evler neydi öyle? O dekorlar. O zenginlik…
  Ben oradan Manuela’ya geçmiştim. Hatta bir ara iki dizi de yayındaydı. Kafam iyice çorba olmuştu. Sabahları Susam Sokağı akşam diziler.
  Bir yanda Kırpık, Kurabiye Canavarı bir yanda Nicky Victor…

  Liked by 1 kişi

 2. Sınırlı gözlemlerime göre spor salonlarındaki mart üyeleri başka. Son çıkış tabelasını görmüş şöför gibiler. Bir de neden önce havuz var mı spa var mı diye sorarlar anlamam. Ne demek lazım sence bunlara?
  Havuz yok abi. Sultan hamamı var içeride.

  Liked by 1 kişi

 3. Bizim kulübün konseptini artık öğrendiler Eda. İnsanlar havuz ya da sauna sormamaya başladılar. Ancak hala gözlemliyorum ki; insanlar dönemsel spor yapıyor. (Ben de uzun bir süredir yapmıyorum) İnsanların öncelikle bilinçlenmesi gerekiyor. Ama uzun bir süre var daha…

  Beğen

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s