24 Temmuz 2013 – Dipnot (Arşiv)

Şu sıcak günlerde spor yapmak insana zulüm gibi geliyor. Kendimi bildim bileli spor yapar dururum. İlkokul’da amatör olarak futbola başladım, futbol ile beraber yüzme dersleri aldım. Oynadığım klüpler ile havuz dönemlerimiz oldu. Kısacası çok çeşitli olmasa da sürekli olarak spor yaptım.

Son 5-6 senedir de formumu korumak adına düzenli olarak Fitness yapmaya çalışıyorum. Kimi zaman köşe başı body salonlarında kimi zaman da 5 yıldızlı tesislerde yıllardır mesai’lerimden sonra fırsat buldukça yapıyorum ve faydasını da görüyorum. Normalde dönem dönem ara verdiğim ve vücudumu dillendirdiğim de oluyor. Bu dönem de genellikle kavurucu sıcakların olduğu dönemler oluyor. Fakat bu kez boş bir dönemde olduğumdan dolayı sıcaklarda da spora devam etmeyi seçtim. Ve farkına vardım ki sıcaklarda çok kaytarıyorum (:

Amatör bir Fitness sever olarak sıcaklarda yapacağınız en güzel aktiviteler hafif Cardio antrenmanları ve hafif ağırlıklarla çok tekrarlı antrenmanlar olsun. Bu şekilde vücudunuz çok fazla yorulmuyor ve az ağırlık çok tekrar yaptığınız için de kalori yakımınız daha fazla oluyor. En azından ben sıcaklarda bu şekilde çalışıyorum ve gayet de memnunum (:

Hayatınızdan sporu hiç eksik etmeyin… Çünkü faydasını her zaman görüyorsunuz.

İyi eğlenceler.

” 17 Temmuz 2013 Dipnot (Arşiv) “

Lütfen bir cevap yazın.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close