WordPress.com sunar

Düşüncelerim ve Ben

2015 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket 2015 içinde bu blogda yayımlanan bir gönderiyi temsil ediyor. Ayrıca, paylaşmayı sevdiğimiz için havai fişekleri Github'da bir jQuery eklentisi olarak kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz Düşüncelerim ve Ben içinde 2015 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Bir New York metrosu 1.200 kişi kapasitelidir. Bu blog, 2015 içinde yaklaşık 4.800 kez görüntülendi. Eğer bu bir NYC metro treni olsaydı, bu kadar çok insanı taşımak için yaklaşık 4 tur atacaktı.

49 resim yüklendi, toplamda 46 MB. Bu yaklaşık aylık 4 resim.

Yılın en yoğun günü 113 hit ile Kasım 2nd oldu. O gün en popüler yazı Biraz da Müzik idi.

Gönderi Yapıları

2015 içinde, 45 yeni yazı yazıldı, bu blogun toplam arşivi 119 yazıya çıkıyor.

En Uzun Seri

17 Ağustos - 21 Ağustos

En İyi Gün

toplamda 10 gönderiyle

2015 içindeki atraksiyonlar

Bunlar Düşüncelerim ve Ben içinde 2015 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 18 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, Rusya ve .Birleşik Krallık

Onlar kimlerdi?

2015 içinde en çok yorumlanan yazı Apple Notlarım

Bunlar, bu blogdaki 5 en aktif yorumcu oldular:

2016 içinde görüşürüz

2015 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. 2016 içinde size yine hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz! Mutlu Yıllar!

WordPress.com

Düşüncelerim ve Ben

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2016 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

  1. 1 Ücretsiz

    WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

  2. 2 Eğlence

    Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

  3. 3 Etkileşimli

    WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!